Uživatel: nepřihlášen  přihlásit  registrovat
Google

Worms Reloaded: Stažitelné přídavky (DLC)

Dne 30. června 2011 vyšly čtyři stahovatelné balíčky – DLC – pro Worms Reloaded. Každý z nich nabízí hromadu singleplayerových misí, nové čepičky, hlasy pro červíky, náhrobky a minimálně jedno nové prostředí, ve kterém si můžete zahrát. K těmto balíčkům přibyly také nové výkony (achievements), kterých je možné dosáhnout jen pokud tyto balíčky vlastníte. Každý z nich stojí 3,99 €; dohromady to dává 16 €.

Pokud se o nich chcete dozvědět více, čtěte dále nebo se rovnou podívejte na shrnutí v obchodě Steamu.

Puzzle Pack – Balíček Hádanky

Puzzle Pack - Puzzle prostředí Tento balík obsahuje 20 nových misí pro jednoho hráče, které řádně zamotají mozkové závity i zkušeným červíkářům. Ze své zkušenosti můžu říct, že hlavně ty pozdější vyžadují jistou mozkovou aktivitu. K nim je přiloženo nové prostředí Puzzle (viz ukázka vpravo), 3 čepky, 3 náhrobky a 3 červí hlasy. Můžete s ním také dosáhnout dalších 12 výkonů.

Cena: 3,99 €

více informací

nahoru

Forts Pack – Balíček Pevnosti

Forts Pack V tomto balíčku je schovaných 20 singleplay­erových misí zaměřených na boje na hradech. Samo o sobě by to nebylo moc, proto autoři přidali také 10 nových hradů, které je možné vybrat svému týmu a použít je v multiplayerových bitvách, dále nové prostředí do hry ve stylu hradů, 3 čepice, 3 zvuky pro červíky, 3 náhrobky a opět 12 výkonů.

Cena: 3,99 €

více informací

nahoru

Time Attack Pack – Balíček Časovky

Time Attack Pack Další rozšiřující balíček navyšuje množství misí pro jednoho hráče o dalších 20; jsou to závody s lanem nebo jetpackem napojené na žebříček nejlepších hráčů. Svůj výkon tak můžete porovnat s ostatními. Časový limit zde v podstatě neexistuje, jde jen o to, kdo je na dané trati nejrychlejší. Balíček také (opět) přidává 3 klobouky, 3 zvukové banky pro červy, 3 hroby, 12 výkonů a nový motiv prostředí – Time Attack.

Cena: 3,99 €

více informací

nahoru

Retro Pack – Balíček Retro

Retro Pack Poslední balík 15 singleplay­erových misí se zavděčí především hráčům starších červích her (i prvních Worms), z nichž přenáší některé mapy a mise. Všechny nové mapy se dají použít i v multiplayeru. Tvůrci k balíčku připojili ještě další 3 čepičky, 3 náhrobky a 10 výkonů, které je možné s ním dosáhnout.

Cena: 3,99 €

více informací

nahoru

The „Pre-order Forts and Hats“ DLC Pack

Pátý, poněkud speciálnější DLC balíček. Ti, kteří si Worms Reloaded nepředobjednávali, a tak nezískali speciální hrady a čepičky, mají s tímto možnost je dodatečně získat.

Cena: 1,49 €

více informací

nahoru

Generování RSS kanálu aktualit…